به طور کلی سوئیت های سرعین شامل یک اتاق نشیمن هستند و اصولا اتاق خواب ها پشت اتاق نشیمن قرار دارند. در مواردی هم سوئیت ها در دو طبقه قرار گرفته اند و خواب ها در طبقه بالا مستقر شده اند. تفاوت عمده سوئیت با هتل آپارتمان، عدم وجود آشپزخانه در سوئیت است. اکثر سوئیت ها فضای جمع و جورتری نسبت به هتل آپارتمان دارند. البته سوئیت های لوکسی هم وجود دارند که هم بزرگترند و هم آشپزخانه دارند.

انواع سوئیت های سرعی

سوئیت های عادی از رایج ترین سوئیت های سرعین است. همان سوئیت هایی هستند که دارای یک نشیمن متوسط و اتاق خواب هستند.

سوئیت های عادی از رایج ترین سوئیت های سرعین هستند
                            سوئیت های عادی از رایج ترین       سوئیت های سرعین هستند

مینی سوئیت ها نیز از لحاظ اندازه کوچک تر از سوئیت های عادی هستند. بهتر است بگوییم یک اتاق هستند که طراحی ای شبیه به سوئیت دارند.

سوئیت های اداری معمولا در ساختمان های اداری قرار دارند. به برگزاری جلسات اداری و قرار ملاقات های کاری اختصاص دارند. عموما یکی از طبقات ساختمان اداری را برای اقامت مهمان آماده می کنند.

سوئیت های دوبلکس که اصولا اتاق نشیمن آنها در طبقه پایین و اتاق خواب ها در طبقه بالا قرار دارد.

سوئیت های دولوکس، از سوئیت های معمولی بزرگتر هستند و امکانات بیشتری در اختیار مسافران قرار می دهند.

فیستا سوئیت یکی از انواع سوئیت های سرعین است. این نوع سوئیت مخصوص تازه عروس ها و دامادها است. بیشتر در هتل هایی وجود دارد که سالن عروسی دارند. زوج های جوان می توانند ماه عسل خود را در این سوئیت ها سپری کنند.

سوئیت های وی آی پی، سوئیت هایی شیک با معماری و طراحی های خاص وزیبا هستند. این سوئیت ها همان طور که از اسمشان پیداست برای افراد مهم و خاص ساخته می شوند.

رویال سوئیت ها یا همان سوئیت های سلطنتی از بهترین سوئیت های سرعین است. تمامی امکانات با تجمل فراوان در این نوع سوئیت ها در اختیار مهمان قرار می گیرد.

همه این ها چند نوع از انواع سوئیت های موجود بودند.

معرفی یکی از سوئیت های سرعین

سوئیت حنانه یکی از لوکس ترین سوئیت های سرعین است. یکی از ارکان مهم برای این اقامتگاه تمیزی و نظافت است. از امکانات این سوئیت می توان به پارکینگ، اینترنت رایگان، خدمات خانه داری و… اشاره کرد.

نظافت از ارکان مهم سوئیت حنانه که از سوئیت های سرعین است، محسوب می شود

نظافت از ارکان مهم سوئیت حنانه که از سوئیت های سرعین است، محسوب می شود

نحوه رزرو آنلاین سوئیت های سرعین

کاربران می توانند با ورود به سایت اطلاعات و امکانات کامل سوئیت های سرعین را مطالعه و مشاهده کنند. سپس اقامتگاه و اتاق یا سوئیت مورد نظر خود را انتخاب کنند. تاریخ ورود و خروج، همچنین تعداد مسافران را وارد نمایند و رزرو را انجام دهند.